İsmail Kartal: Ozan Tufan'ı istiyorum

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Bursaspor'un genç yeteneği Ozan Tufan'ı transfer etmek istediklerini açıkladı.

İsmail Kartal: Ozan Tufan'ı istiyorum
Fenerbahçe'nin hocası İsmail Kartal, 2. yarıdaki oyunu övdü, gençleri Türk futboluna kazandırmayı amaçladığını belirtip Ozan Tufan'ı takımında istediğini söyledi

F.Bahçe'nin hocası İsmail Kartal, Kayserispor maçının ikinci yarısındaki futboldan memnun olduğunu söyledi. Türkiye Kupası'nda daha çok genç oyunculara şans verdiklerini belirten Kartal, şöyle dedi: "İlk devre çok iyi oynayamadık, maça konsantre değildik. İkinci yarı iyi başladık. Pozisyonlar da ürettik bunlarından bir tanesini değerlendirdik. Sonuç olarak biz bugüne kadar kupada gençleri oynatarak, Türk futboluna kazandırabilmek adına uğraşıyoruz." Kartal, Ozan Tufan transferi ile ilgili sorulara ise "Transferi başkanımız ile yöneticilerimiz takip ediyor. Ozan'ı takımımda görmek istediğimi daha önce söylemiştik. Ama bunun ekonomik şartları, iki kulübün arasındaki ilişkilerdeki son durumu ben bilmiyorum" yanıtını verdi.

Kayserispor: 1 - Fenerbahçe: 1 (ÖZETİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN)

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN