Umudum yok açıkçası!

Ersun Yanal, transferinden vazgeçtikleri Tolgay'a açtı ağzını yumdu gözünü: "Biz oyuncuyu satın almadık, karakter satın aldık. Umarım karakteri Tolgay'ı doğru yerlere götürür ama umudum yok açıkçası"

Umudum yok açıkçası!
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Keçiörengücü maçı sonrası transferinden son anda vazgeçtikleri Tolgay'a sert göndermelerde bulundu. Yanal, "İlginç bir transfer şekliydi. Çünkü oyuncuyla her konuda anlaştık. Birbirimize 'hayırlı olsun' dedik. Ertesi gün de buraya hareket etmek üzere tokalaşıp ayrıldık. Buluştuğumuzda ise farklı pazarlıklar ortaya döküldü. O noktada Başkanımız gerekli tavrı gösterdi. Biz oyuncuyu satın almadık ama karakter satın aldık. Oyuncunun bu konudaki davranışı sorgulanmalı. Görüşme yapılmış, el sıkışılmış ve sözler verilmişse, o iş bitmiştir. Maalesef etik olmayan bir sonuç var. Umarım orada (Beşiktaş'ta) başarılı olur. Umarım karakteri onu bundan sonra çok daha iyi yerlere götürür ama umudum yok açıkçası" ifadelerini kullandı.

Üretken olamadık!
Yanal, Keçiörengücü beraberliğine ilişkin, "Bu tür maçları oynamak çok zor. Bu maçlar birçok sürpriz sonuçlara neden olabiliyor. Birçok faktör var. Şu anda biz yaklaşık 20 gündür eksik kadroyla çalışıyoruz. Bu akşam baskılı oynasak da gol üretme konusunda yüksek becerili olamadık. Turu son maça bıraktık" dedi.

Bu transferden biz vazgeçtik...
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu A Spor'a telefonla bağlanarak Tolgay Arslan'ın gerçekleşmeyen transferi için ağır ifadeler kullandı. İşte satır başları:
TOLGAY Arslan transferinden biz vazgeçtik. İyi ki bu transfer olmadı. Allah hayırlı transferler nasip etsin kulübümüze..
BABASI beni arayıp özür diledi. Zaten onun suçu yok. Her şey oyuncunun eşi ve menajeri yüzünden bozuldu. Çocuk da zaten çok mahçup oldu üzüldü. Ne yapacağını şaşırdı.
TRANSFER çalışmaları sürüyor. Birkaç isim ile görüşme yapıyoruz.
ADAM olan insanlar konuştuklarının arkasında durmalı...
Beşiktaş ile Trabzonspor'un arasını değil bir oyuncu, 4-5 oyuncu bile bozamaz.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN