Arda hakeme ayakkabı fırlattı!

Barcelona, hakem kararlarının gölgesinde Atletico'yu Kral Kupası'nın dışına iterken çalınmayan faullere isyan eden Arda Turan çılgına döndü

Arda hakeme ayakkabı fırlattı!
Atletico Madrid, ilk maçta 1-0 yenildiği Barcelona'ya Vicente Calderon'da oynanan rövanşta da 3-2 mağlup olarak İspanya Kral Kupası'na çeyrek finalde veda etti. Rövanş mücadelesine çekişmeli futbol kadar Arda Turan'ın yaptığı ilginç hareket damga vurdu.

ATLETİCO'NUN ÇİNLİ ORTAĞI ARDA TURAN HAYRANI ÇIKTI - TIKLAYIN

48. dakikada önce tekmelerine maruz kaldığı Dani Alves'in sonra ayağına basarak ayakkabısını çıkarmasına hakem üçlüsünün devam kararı üzerine isyan bayrağını çeken Arda, yan hakeme tepkisini ilginç bir şekilde gösterdi. Ayağından çıkan kramponu yan hakeme doğru fırlatan milli oyuncu daha sonra ayakkabıyı kenarda ısınan takım arkadaşından geri istedi. Bu sırada maçı durduran Jesus Gil Manzano, Arda'ya sarı kartını çıkardı.

SIMEONE'NİN OĞLU GOL KRALLIĞINA KOŞUYOR - TIKLAYIN

Sinirli hareketleriyle dikkat çeken 28 yaşındaki milli oyuncu, 63.dakikada kenara geldi. Teknik direktör Diego Simeone, oyundan aldığı Arda'yı sarılarak tebrik ve teselli etti. Arda'nın hareketi ayrıca sosyal medyada geniş yer buldu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN