Hamzaoğlu ile yollar ayrılıyor mu?

Hamzaoğlu ile yollar ayrılıyor mu?

Mayıs'ta görevini bırakacak olan Duygun Yarsuvat ve yönetimi, gelecekteki başkan adaylarının görüşünü alarak, takımın başında Hamzaoğlu'nun kalması için onay aldı.

  • Futbol
  • Cuma 30.01.2015 09:27
Bu yılın mayıs ayında görevini bırakacağını önceden açıklayan Duygun Yarsuvat ve yönetimi, gelecek dönem başkanlığa adaylığını koyması beklenen olası adaylarının görüşünü alarak, gelecek sezonda da takımın başında Hamzaoğlu'nun kalması için onay aldı.

GALATASARAY GELECEK SEZON DA HAMZAOĞLU İLE DEVAM EDECEK
Mayıstan sonra yönetimi alacak kişiler elbette henüz belli değil ama Galatasaray görünen o ki önümüzdeki yıla da Hamza Hamzaoğlu ile devam edecek.

Bu hamlesiyle sezon bitmeden görevi bırakacak olan Duygun Yarsuvat ile yönetimi önemli bir soru işaretini de ortadan kaldırmış oldu.

ADAYLARIN ORTAK GÖRÜŞÜ
Mayıs ayındaki seçimde olası başkan adayları Dursun Özbek, Ali Dürüst ile birlikte adaylıklarını açıklayan Adnan Öztürk ve Turgay Kıran da Hamza Hamzaoğlu ile çalışma kararlarını idarecilere ve camiadaki isimlere bunu dile getirip, deklare ediyor.

YENİ KONTRATA 'HAYIR' DEMİŞTİ
5 ay için 500 bin dolar ile makul bir ücrete imza atan ve Yarsuvat yönetiminin sözleşme uzatma teklifine "Sezon sonu konuşalım. Bu daha doğru ve etik olur. Görev süreniz bittiğinde benim de kontratım bitecek. Yeni yönetim istediği kararı versin" diyen Hamzaoğlu'na yeni seçilecek yönetim kontrat sunacak.

Eurosport

HAMZA HOCA'YI ÇILDIRTAN FUTBOLCU - TIKLAYIN!

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN