"Futbolu çok özledim"

Beşiktaş Futbol Takımı'nın Çek savunma oyuncusu Tomas Sivok, sakatlığını atlatıp bir an önce sahalara dönmek istediğini söyledi.

Futbolu çok özledim
Tomas Sivok, BJK TV'ye durumuyla ilgili açıklamalarda bulunurken, "Şu ana kadar klasik yollarla sakatlığımı atlatmaya çalışıyorum. Antalya'da idman temposunu ağırlaştırınca yeniden ağrılarım arttı. Antrenman tempomu her gün biraz daha artırıyorum. Tempomu üst seviyelere taşıdığımda ağrı olmazsa, takıma döneceğim" dedi.

Sakatlığıyla ilgili Çek medyasına yansıyan haberlerin Türkiye'ye yanlış aksettirildiğini dile getiren tecrübeli oyuncu, şunları kaydetti:

"Ameliyat olursam sakatlığımın daha kolay geçeceğini düşünüyorum. Türkiye'de yanlış çevrilen haberde ise sanki kulüp beni ameliyat olmaya zorluyor ve ben ameliyat olmak istemiyorum gibi gösterildi. Ağrılarım tekrar artarsa ameliyat olmaya mecbur kalacağız. Kendimi iyileştirmeye çalışıyorum. Futbolu çok özledim. Tek yapmaya çalıştığım kulübüme, arkadaşlarıma ve yeşil sahalara geri dönmek."

Kasım ayında Kasımpaşa ile yapılan lig maçı öncesi antrenmanda sakatlanan ve sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen oyuncu, henüz takıma dönemedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN