2 soru 2 cevap

1- Galatasaray'da son 5 maçta 2 galibiyet alabilen teknik direktör Hamza Hamzaoğlu hakkındaki eleştirilere katılıyor musunuz? Sizce şampiyonluk gelmezse yeni yönetim Hamzaoğlu ile devam eder mi? 2- PSG'nin istediği Wesley Sneijder'in sezon sonunda sözleşmesi uzatılmalı mı, yoksa satılmalı mı?

2 soru 2 cevap
LEVENT TÜZEMEN

Yönetim sahip çıkmalı

1- Hamza Hoca, Florya'ya ayak bastığından itibaren öfke ile sevgiyi harmanladı. Futbolculara değerli olduklarını hatırlatırken aile ortamını yarattı. G.Saray'ın kazanamadığı maçlarda futbolcuların yaptığı hataları ön plana çıkartmayıp hep korumacı hocalığa soyundu. Hamza Hoca'ya bu yönetim başarılı olduğu ilk yarı sonunda transfer bile yapmadı. Hamza Hoca, sesini bile çıkarmadı. Üstelik kurduğu bu takım, Hamza Hoca'nın eseri değil ama İtalyanlar'ın akordunu bozduğu G.Saray orkestrasını uyumlu hale getirip liderliğe taşıdı. G.Saray'ın şampiyonluk şansı devam etmektedir. Hamza Hoca'ya yeni yönetim de sahip çıkmalıdır.
2-
Sneijder maliyetli bir oyuncu ancak G.Saray'a ciddi katkı sağladı. Sneijder ayarındaki bir oyuncuyu bu paralara alamazsınız. Ancak yaşının da ilerlediğini ve yapısının da kilo almaya müsait olduğunu belirtelim. G.Saray yüksek ücrete satabilirse 'hayır' demem. Ama Sneijder ve eşi, İstanbul'u seviyor. Ben G.Saray'da sözleşmesi bittikten sonra daha az ücretle oynamaya devam edeceğine inanıyorum.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN