Bize her yer Türkiye

Guatemala'da Brezilya'yı 2-1 yenip dünya şampiyonu olan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi sevincini Saba h'la paylaştı

Bize her yer Türkiye
Okul Sporları Dünya Futbol Şampiyonası'nda namağlup şampiyon olan Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi kafilesi zaferlerini anlattı. Antrenör Adem Cebeci, "Çeyrek finalde Danimarka, yarı finalde Fransa ve finalde Brezilya'yı yenerek dünya şampiyonu olduk. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet büyüklerimize teşekkür ediyoruz" dedi. Lisenin müdürü Ali Turan ise, "Öğrencilerimiz Türkiye Cumhuriyeti bayrağını gururla temsil ettiler ve kupayı Türkiye'ye getirdiler. Bize her yer Türkiye" şeklinde konuştu. Ayrıca Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in de antrenör Cebeci'yi arayarak başarılarından ötürü tebrik ettiği öğrenildi.

BOĞAZ KEYFİ YAPTILAR
Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonu unvanıyla İstanbul'a gelen Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi kafilesi, Atatürk Havalimanı'nda çiçeklerle karşılandı. Sonra boğaz turuna çıkan takımın yanında SABAH vardı. Zaferin tadını çıkaran genç sporcuların kaptanı Furkan Taş, "Orada çok iyi dostluğumuz oldu ve bu sayede kupayı kazandık" dedi.

CEMAL AĞABEY İÇİN!
Kupayı kazanacaklarına emin olarak bu yola çıktıklarının altını çizen 7 golle turnuvanın en skorer oyuncusu unvanını alan Talha Aydemir, "Bu kupayı öncelikle vefat eden Cemal Türksev ağabeyimize armağan ediyoruz. Geçen sene bu kupada oynamıştı ve biz yarı final maçı oynarken vefat etmişti" ifadelerini kullandı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN