12 numara hareket

Sneijder'in şampiyonluk gecesinde "Fener ağlama" diye tezahürat yapması Sarı-Lacivertli taraftarları harekete geçirdi. Gece boyunca Yolanthe'nin yarı çıplak fotoğraflarını paylaşan taraftarlara, 12numara.org'dan "paylaşanları kınıyoruz" açıklaması geldi.

12 numara hareket
Galatasaray'ın önceki gün kupa kaldırmasından daha çok Wesley Sneijder'in Fenerbahçe'ye attığı gol konuşuldu.. Hollandalı yıldız bir anda mikrofonu eline alarak "Fener ağlama, Fener ağlama" tezahüratı yaparak tribünleri coşturmuştu.

KONTRA GELDİ
Bu duruma çok sinirlenen Fenerbahçe taraftarları buna karşılık olarak belaltı vurmayı tercih etti. Twitter'dan Sneijder'in hamile eşi Yolanthe'nin yüzlerce yarı çıplak fotoğrafları paylaşılmaya başlandı.

BRAVO 12 NUMARAYA

Fenerbahçe'nin etkin taraftar oluşumu 12numara.org da duruma sağduyulu yaklaştı ve "Sneijder'in yaptığı ahlaksızlığa, onun eşinin fotoğraflarını kullanarak ortak olanları kınıyoruz. Bu olaya son vermeye davet ediyoruz" açıklaması yaptı.

MANCİNİ'NİN İNTİKAMINI ALDILAR!
F.Bahçe geçen sezon şampiyon olduğunda son maçta sarı-lacivertli futbolcular elden ele kağıt dolaştırmış ve kaleci Volkan kameralara "Şampiyon Fenerbahçe" yazısını göstermişti. Mancini ile alay edilmesine sinirlenen sarı-kırmızılı futbolcular o gün rövanş için harekete geçtiler Sneijder önderliğinde "Fener ağlama" tezahüratı yaptılar.

SNEİJDER'İ TEBRİK ETTİ
Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini'nin Wesley Sneijder'i arayarak şampiyonluğu kutladığı öğrenildi. İtalyan hocanın Hollandalı futbolcunun nezninde bütün takımı kutladığı ve "Çocuklara selam söyle. Onlarla gurur duydum" dediği öğrenildi.

KAYNAK: TAKVİM
BİZE ULAŞIN