Süper Lig 21 takım olacak

"TFF ve Kulüpler Birliği Başkanı ile görüştüm!. Onlar da bu fikre sıcak baktılar. Futbol ailesinin görüşünü de alıp, bu fikri hayata geçirecekler"

Süper Lig 21 takım olacak
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor Başkanı Ziya Eren, Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği başkanlarının Kayseri Erciyesspor, Karabük ve Balıkesir'in yeni sezonda Süper Lig'de mücadele etmesinin ele alınmasına karar verildiğini açıkladı. Başkan Eren, Yıldırım Demirören ve Göksel Gümüşdağ ile bir toplantı yaptıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

TOPLANTININ İLK GÜNDEM MADDESİ
"Federasyon ve Kulüpler Birliği başkanımızın konuya şahsi olarak tam destek verdikleri, fakat futbol ailesinin fikrini alıp konsensüs sağlanmadan konunun bir sonuca bağlanamayacağı ve bu doğrultuda Süper Lig ekipleri başkanları ile ilk Kulüpler Birliği toplantısının birinci gündem maddesinin bu konu olması kararlaştırıldı. Bu toplantının sonrasında federasyon başkanımızın bütün futbol ailesinin onayı için şura oluşturacağına ve bu şuradan çıkan sonuca göre karar verilip verilmeyeceği sonucu çıkmıştır."


BİZE ULAŞIN