Kayserispor'dan Okan Buruk'a büyük şok!

Kayserispor Yönetimi, olağanüstü genel kurul kararı alınca, teknik direktörlüğe getirilmesi beklenen Okan Buruk'unki de dahil olmak üzere bütün transfer görüşmeleri askıya alındı.

Kayserispor'dan Okan Buruk'a büyük şok!
Kayserispor'un 27 Haziran'da yapılacak genel kurulunda yeni yönetimin görev almayacağı, eski başkanlardan Recep Mamur'un aday olacağı, ön anlaşma yapılan isimlerin durumlarının da askıya alındığı öğrenildi.

Kayserispor'da 20 gün önce göreve gelen Hilmi Derinel başkanlığındaki yeni yönetim, kulübün 50 milyon TL'lik borcunu ileri sürerek 4 gün önce olağanüstü genel kurul kararı aldı. Bu yüzden genel menajerliğe getirilen Seyit Üçgül'le, takımın teknik direktörü olması konusunda prensip anlaşmasına varılan Okan Buruk'la iç ve dış transfer görüşmeleri, şimdilik kaydıyla askıya alındı.

ÖZHASEKİ-MAMUR BULUŞTU

Gelişme üzerine onursal başkan olan AK Parti Kayseri milletvekili Mehmet Özhaseki ile Recep Mamur'un bir görüşme yaptığı, yaptıkları toplantıda yönetim kurulu listesi oluşturulması için hazırlıklara başlanmasının kararlaştırıldığı öğrenildi. Bu arada oluşturulacak yeni yönetimin teknik direktörlük konusunda Tolunay Kafkas'ın adının ön plana çıktığı ifade edildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN