Tanman'dan blok!

Galatasaray'da futboldan sorumlu yönetici Cüneyt Tanman, "Melo'nun sözleşmesi için görüşmeye geleceğim" diyen menajer Bayram Tutumlu'nun kendisini tehdit edip hakaret ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu

Tanman'dan blok!
Galatasaray Kulübü Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Cüneyt Tanman, menajer Bayram Tutumlu'yu kendisini tehdit edip bazı Galatasaraylı yöneticilere hakarette bulunduğu için savcılığa şikayet etti. İfadesine de başvurulan efsane kaptan, 11 Haziran günü cep telefonuna Bayram Tutumlu olduğunu belirten bir kişiden Whatsapp kanalı ile mesajlar gelmeye başladığını belirtti. Mesajlarda Felipe Melo'nun menajeri ile kulübe gelip kendisi ile görüşmek istediğini belirttiğini kaydeden Cüneyt Tanman, yaptığı araştırmada Tulumlu'nun Melo ile ilgisi olmadığını anlayınca iş yoğunluğundan mesajlara cevap vermediğini kaydetti.

SORUŞTURMA AÇILDI

Fakat bir süre sonra mesajların dozajının sertleştiğini ve tehdit ile hakarete yönelindiğini kaydeden Tanman, uyarısına rağmen geri adım atmayan Tutumlu hakkında işlem yapılmasını talep etti. Tutumlu hakkında savcılıkça soruşturma başlatıldı.

BOL HAKARETLİ SMS!
Cüneyt Tanman'ın savcılığa teslim ettiği mesajlarda Bayram Tulumlu önce eski kaptandan randevu talep ediyor. Cüneyt Tanman ilk mesajlara karşılık veriyor fakat birkaç mesajdan sonra cevap vermemeye başlıyor. Bunun üzerine sinirlenen Tutumlu, Galatasaray eski Başkanı Ünal Aysal'dan yeni başkan Dursun Özbek'e kadar birçok kişi hakkında çeşitli ithamlar içeren mesajları Tanman'a gönderiyor. 12 Haziran sabah saatlerine kadar devam eden mesajların sonlarında ise Tutumlu Cüneyt Tanman'a ağza alınmayacak kelimelerle hakaretlerde bulunuyor.

DURSUN ÖZBEK BORÇ YETKİSİ İSTİYOR
23 Mayıs'ta 2 bin 800 oyla başkan seçilen Dursun Özbek 11 Temmuz'da camiayı Olağanüstü Genel Kurul'da toplayacak ve üyelerden yetki isteyecek. "Geçmiş dönemlerde alınan yetkiler geçmiş yönetimi bağlar" diyerek durumu özetleyen Özbek'in Mali Kongre'de ilk isteği borçları yeniden yapılandırmak olacak. Kulübün gayrimenkulleri (Beyoğlu, Riva ve Mecidiyeköy arazileri) için üyelerden tam yetki talep edecek. Galatasaray Adası için ise başka bir gün olağanüstü olarak toplanılacak.

AMRABAT&DANY KAMPA KATILACAK
G.Saray'da kiralık oyuncuların durumu netlik kazandı. Malaga'nın bonservisini ödemekte geciktiği Nordin Amrabat sezon başı kampına davet edildi. Amrabat gibi Dany de yine 1 Temmuz'da Florya'da başlayacak hazırlıklarda yerini alacak. İki oyuncu Avusturya'daki kampta Hamza Hamzaoğlu'nun gözüne girmeye çalışacak. Bu arada Sercan Yıldırım'ın bir imza töreninde G.Saray aleyhine yapılan küfürlü tezahüratlara tepkisiz kalması nedeniyle sarı-kırmızılı takımda kalmasının zor olduğu öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN