Olmazsa Ryan Babel

Olmazsa Ryan Babel
Konolpyanka'nın teklifi bekletmesi nedeniyle Beşiktaş yönetimi her ihtimali gözeterek futbolcunun alternatifini de hazır tutuyor. Kasımpaşa'nın gözden çıkardığı Ryan Babel'i yedekte tutan siyah-beyazlıların gündemindeki bir diğer isim ise Galatasaraylı futbolcu Olcan Adın. Siyah-beyazlılar, Ukraynalı futbolcudan gelecek cevaba göre transferde rotasını belirleyecek.

Kale değişmiyor


Herkesin merakla beklediği kaleci transferi konusundaki karar Beşiktaş yönetimi tarafından teknik direktör Şenol Güneş'e bırakılmıştı. Ancak kimseyi istemeyen Güneş'in, "Tolga, Cenk ve Günay iyi kaleciler. Onların ne yapabileceklerini biliyorum. O yüzden üçünden de hazır olmalarını istedim. Performansları bizimle yükselecektir. Geçen sezon ileri gideceklerine geri gitmişler. Çok daha iyisini yapabilecek kaliteye sahipler. Şu anda enerjimizi sağ bek, stoper ve sol açığa kullanalım" dediği öğrenildi.

Transferde bütçe stopere

Beşiktaş yönetimi, UEFA kriterleri nedeniyle kullanabileceği 3.5 milyon Euro'luk bonservis ödeme hakkını alınacak stoper için kullanmak istiyor. Sağ bek ve sol açık transferini bonservissiz halletmek isteyen yönetim, stoper konusunda son kararı teknik direktör Şenol Güneş'e bırakacak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN