Başka sürprizler olabilir

İstanbul'da F.Bahçe Sportif Direktörü Terraneo ile masaya oturan Nani'nin menajeri Bascherini bombayı patlattı:

Başka sürprizler olabilir
Fenerbahçe taraftarının büyük bir heyecanla beklediği Nani'nin menajeri Luca Bascherini, sarı-lacivertli kulübün transferde başka sürprizlere imza atacağının da müjdesini verdi. Bascherini, "İstanbul'da çok iyi bir şekilde ağırlandık. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Bizim açımızdan oldukça verimli geçen bir konuşma oldu. Terraneo ne istediğini bilen biri ve nasıl istemesi gerektiğini iyi biliyor. Tek bir isim üzerinde yoğunlaşmadık. Evet Nani hakkında uzun uzun konuştuk. Ama başka isimler üzerinde de müzakere ettik. Başka sürprizler de olabilir" ifadelerini kullandı.

O İSİM CEZAYİRLİ ISLAM SLIMANI Mİ!
Tecrübeli menajer sürpriz isimler hakkında ser verip sır vermezken, Bascherini, geçen sezon Halilhodzic döneminde Trabzonspor'un listesinde uzun süre yer alan Islam Slimani'nin de menajerliğini yapıyor. Bascherini'nin Cezayirli oyuncu için Terraneo'dan görüşme yetkisi aldığı ve direkt olarak Lizbon'a geçerek Sportingli yöneticilerle masaya oturduğu iddia edildi.

ŞOV HAFTASI
Fenerbahçe'de gözler bomba transferlere çevrildi… 25 Haziran'da yeni sezon hazırlıklarına başlayacak sarı-lacivertlilerde teknik direktör Pereira'nın "Yeni transferler kampa yetişsin" isteği, Sportif Direktör Terraneo'nun "Kampa kadar 2-3 imza daha attırmak istiyoruz" sözleri beklentiyi artırdı. İngiliz basını Nani'nin Perşembe günü İstanbul'a gideceğini yazdı. İtalyanlar ise F.Bahçe'nin Fernando Llorente, Robin van Persie ve Luiz Adriano'ya teklif götürdüğünü belirtip, "F.Bahçe Sportif Direktörü Terraneo önemli girişimlerini sürdürüyor" ifadesini kullandı. Sarı-lacivertliler van Persie'yi daha önce de istemiş ancak mutlu sona ulaşamamıştı. Shakhtar'daki sözleşmesi Aralık ayında bitecek olan Adriano'nun Milan ile anlaştığı fakat van Persie ile Llorente transferlerinde F.Bahçe'nin avantajlı olduğu belirtildi. Görünen o ki bu hafta Kanarya için bir hayli hareketli geçecek.

BİZE ULAŞIN