Galatasaray'da Pato şoku!

Galatasaray ve Lazio'nun transfer listesinde yer alan Pato açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Pato şoku!
Galatasaray'ın transfer hedefleri arasında bulunan Brezilyalı yıldız Alexandre Pato için İtalyan ekibi Lazio resmen devreye girdi.


Bonservisi Corinthians'da bulunan ve Aralık 2015'e kadar Sao Paolo'da kiralık sözleşmesi olan Pato için Lazio'nun 9 milyon avroyu bulan bir teklif yapmayı planlıyor.


Sao Paolo başkanı resmen açıkladı

Ekonomik haklarının %60'ı Corinthians'ta bulunan Pato'yu satın almak isteyen Sao Paolo'da başkan Carlos Miguel Aidar, oyuncu için İtalya'dan iki kulübün de devrede olduğunu söyledi. Aralık ayında kiralık sözleşmesi sona erecek olan Sao Paolo'nun da Corinthians'a resmi teklifte bulunacağı belirtiliyor.


Pato'dan açıklama geldi

Geleceğiyle ilgili konuşan 25 yaşındaki Brezilyalı yıldız, "Hedefim Sao Paolo'da devam etmek. Daha çok çalışıp kontratımın sonuna kadar takımda kalmak ve başarılı olmak istiyorum." sözlerini kullandı.


İmaj hakları problem


Öte yandan Corinthians ve Sao Paolo'nun Pato'ya ödenmemiş ücret ve imaj haklarından doğan ve toplamda 8 milyon avroyu bulacak şekilde borçlu olduğu ve oyuncunun istediği an bonservisini alarak dilediği kulübe gideceği belirtiliyor.Brezilya merkezli bazı kaynaklara göre Pato İtalya'ya dönmeye sıcak bakıyor. (Sporx)
BİZE ULAŞIN