Fenerbahçe dört koldan

Terraneo, Gua rİn transferini bitirmek için, Fernandao'nun imza törenini erteleyerek İtalya'ya gitti. Aziz Yıldırım ise Ozan Tufa n ve Volka n Şe n için Bursa ile yakın temasta

Fenerbahçe dört koldan
Fenerbahçe transferde hız kesmiyor… Hem yurt dışı hem de yurt içinde görüşme üstüne görüşme yapıyor. Kjaer, Şener Özbayraklı ve Fernandao'ya 4 yıllık imza attıran sarı-lacivertliler, bir yandan Nani'yi beklerken, diğer yandan Guarin, Volkan Şen ve Ozan Tufan transferlerinde sıcak gelişmeler yaşıyor.

1
GUARİN'İ LİDER YAPACAK
Kondogbia'ya imza attıran Inter, Fred Guarin'i gözten çıkarmıştı. F.Bahçe Teknik Direktörü Pereira ise Kolombiyalı yıldızı, takımın lideri olarak düşünüyor. Daha önce Guarin'le Milano'da görüşen Sportif Direktör Terraneo, "Olur" cevabını aldığı futbolcunun transferini bitirmek için dün İtalya'da, yakın ilişkiler içerisinde olduğu İnterli yöneticilerle masaya oturdu. Fenerbahçe 28 yaşındaki orta saha oyuncusu için kulübüne 8, kendisine 5 milyon Euro ödemeyi gözden çıkardı. Terraneo yurt dışında olduğu için Ferandao'nun dün olacak imza töreni bugüne ertelendi.

2
OZAN TUFAN MÜJDEYİ VERDİ
Fenerbahçe Bursasporlu Ozan Tufan ısrarından vazgeçmiyor. 20 yaşındaki oyuncu için devre arasında Bursaspor'a 4 milyon Euro önerilmiş ancak yeşil-beyazlılar kabul etmemişti. Ozan'ı, Atletico Madrid'in istediği haberleri sonuçsuz kalırken, genç yıldızın yakın çevresine "Fenerbahçe'ye gideceğim. Kulüple anlaşmak üzereler" dediği iddia edildi. Bu sözler, Ankara'da yapılan TFF Genel Kurulu'nda Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ile Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın görüşmesini akla getirdi.

3 VOLKAN ŞEN DE LİSTEDE!

Bursaspor Başkanı Bölükbaşı, Fenerbahçe yöneticileri ile Ozan ve Volkan'ın transferleri hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını doğrularken, "İki oyuncu için yaptığımız görüşme resmi bir içerik taşımıyor. Sadece fikir alışverişi idi. Ancak, değerini bulan her futbolcu satılabilir" diyerek transfere yeşil ışık yaktı. Fenerbahçe'nin 2018'e kadar sözleşmesi olan Volkan Şen için Bursaspor'a 3 milyon Euro teklif ettiği, yeşil beyazlıların ise 5 milyon Euro istediği iddia edildi.

KANAR YA KAYNAŞIYOR

Sezonu önceki gün açan Fenerbahçe'de yeni teknik ekip ve oyuncular ile eskiler birbirine çabuk alıştı. Tüm hızıyla süren çalışmalar bir hayli neşeli geçiyor.

VAN PERSİE'NİN ŞARTI SÜRE

F.Bahçe , Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan, Manchester United'da kalıp kalmayacağı tartışılan Hollandalı golcü Robin van Persie ise transferi ile ilgili ilk kez konuştu. Gelecek yıl düzenlenecek EURO 2016'nın kendisi için çok önemli olduğunu belirten Van Persie "Hollanda Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonası'na katılmak istiyorum. Bu nedenle kararımı verirken fazla süre alabileceğim bir takımda yer almayı tercih ederim. Tabi ailemin mutluluğu da önemli. Onların istemediği bir ülkeye asla gitmem. Yani gelecek sezon için iki önceliğim var. Daha fazla süre almak ve ailem" dedi. Hollandalı yıldız şu an Amerika'da ailesiyle tatilde.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN