Fark 4 milyon €

Alman yıldız ve Arsenal kulübü ile süren pazarlıkların detayları ortaya çıktı. Başkan Dursun Özbek, toplam 10 milyon Euro bütçe ile bu transferi bitirmek istiyor

Fark 4 milyon €
Galatasaray'ın transfer listesinde 1 numarada olan Lukas Podolski konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. SABAH farkıyla pazarlık masasında yaşananlar şöyle: Sarı-kırmızılı kulüp hem Arsenal hem de Podolski'nin menajeri ile görüştü ancak şimdilik maddi şartlarda anlaşma sağlayamadı. Cimbom, 4 milyon Euro bonservis talep eden İngiliz devine 2.5 milyon Euro önerdi. Podolski'nin de 1 milyon Euro imza parasının yanında sezon başına 3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme istediği ortaya çıktı. Bonservis ödeyeceği için imza parası vermeyi reddeden Galatasaray'ın Alman yıldıza 2.5 milyon Euro'dan 3 senelik sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Arsenal ve Podolski'nin istediği şartlar gerçekleşirse Aslan'ın kasasından 14 milyon Euro çıkacak. Ancak Galatasaray bu transfere 10 milyon Euro bütçe ayırdı. Başkan Dursun Özbek'in amacı, hafta içinde Podolski'nin ismini taraftarlarına duyurabilmek.

İMZA PARASI İSTİYOR
Galatasaray'ın bir numaralı hedefindeki isim olan Lukas Podolski'nin ayrıca imza parası istemesi transferi geciktirdi... Alman yıldızdaki düğümün bu hafta içinde çözülmesi bekleniyor.
BİZE ULAŞIN