Topuk Yaylası'na bekleniyorlar!

Fenerbahçe taraftarı dünya yıldızlarıyla buluşmak için sabırsız. Yönetim de yeni isimleri 11 Temmuz'a kadar sürecek Topuk Yaylası kampına yetiştirmek istiyor

Topuk Yaylası'na bekleniyorlar!
NANİ: Portekizli oyuncu için Manchester United ile anlaşıldı. İngiliz kulübüne 6.8 milyon Euro bonservis verilecek. Luis Nani'nin alacağı ücret konusunda pürüzler giderilmeye çalışılıyor.
OSPİNA: Kolombiya'nın Copa America'ya vedasının ardından gözler tecrübeli kaleciye çevrildi. Tatile çıkan Ospina'nın bir hafta sonra İstanbul'a gelmesi ve imza atması bekleniyor.
VAN PERSİE:
Hollandalı futbolcu, Amerika'da tatilde. Bu isim F.Bahçe Sportif Direktörü Terraneo tarafından yalanlanmadı. Futbolcunun menajeriyle bu hafta son bir görüşme yapılması bekleniyor.
GUARİN: Terraneo, İtalya'da İnter kulübü yöneticileriyle masaya oturdu. Ancak anlaşma ile ilgili detaylar netlik kazanmadı. Hem futbolcu hem de kulüp bazında görüşmeler sürüyor.
OZAN TUFAN-VOLKAN ŞEN:
Teklif yapıldı, Bursaspor yönetiminin yanıtı bekleniyor.

HER MEVKİYE İKİ AS OYUNCU
F.Bahçe Sportif Direktörü Terraneo, takımı her mevki için iki tane 11 oyuncusundan oluşturmak istediklerini söyledi. Terraneo, "Birinin başına birşey gelirse öteki onun kadar iyi olmalı. Kale için de aynı şey geçerli" diye konuştu.

AFYON CUP'A KATILACAKLAR
Cumhu rbaşkan ı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapımı için başbakanlığı döneminde söz verdiği Afyonspor Stadı tamamlandı. 15 bin kişilik stadın açılışı için 21-22 Temmuz'da düzenlenecek Afyon CUP'ta F.Bahçe, Atletico Madrid, Marsilya ve Olimpiakos ile mücadele edecek.

BİZE ULAŞIN