Terraneo Topuk Yaylası'nda

Terraneo Topuk Yaylası'nda

Van Persie transferi için gittiği İngiltere'den dönen Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, sarı lacivertli takımın sabah idmanını izledi.

  • DHA
  • Futbol
  • Cuma 10.07.2015 12:51
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, sabah yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü.

Topuk Yaylası'na yeni sezona hazırlanan sarı-lacivertli takım, sabah saatlerinde Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimde yaptığı antrenman ile günü tamamladı. Isınma ve denge çalışması ile başlayan antrenman dar alanda yapılan pas çalışması ile devam etti. Sarı-lacivertliler basına kapalı bölümde ise taktik çalıştı.

Öte yandan Bruno Alves takımdan ayrı bir şekilde özel program dahilinde kum sahada çalışmalarını sürdürürken, Hasan Ali Kaldırım antrenmanda yer almadı.

SPORTİF DİREKTÖR GİULİANO TERRANEO TOPUK YAYLASI'NDA

Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, sabah idmanında takımı izledi. Yeni sezona hazırlanan sarı-lacivertli takımı yalnız bırakmayan Sportif Direktör Giuliano Terraneo, kampa katılarak takımı yakından izledi.

HAZIRLIK MAÇI YARIN

Sarı-lacivertli takım kapın hazırlık maçını yarın yapacak. İran takımı Zop Ahan ile Düzce 18 Temmuz Stadı'nda yapılacak hazırlık maçı saat 16.00'da başlayacak. Fenerbahçe daha sonra İstanbul'a hareket edecek.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN