Erken havaya girmeyelim

Güçlerine güç kattıklarını belirten Güney, "Ama erken havaya girmemek lazım. Her maça aynı ciddiyetle hazırlanmalı ve Trabzonspor'u 'Anadolu'nun ağabeyi' konumuna getirmeliyiz" dedi

Erken havaya girmeyelim
Süper Lig'de ilk üç haftada 7 puan toplayan Trabzonspor'da genel sekreter Köksal Güney, iyi başlangıç yapmalarının tesadüf olmadığını söyledi. Güney, eskiden olduğu gibi Trabzonspor'u Anadolu'nun ağabeyi konumuna getirmek istediklerini belirterek, "Anadolu takımları artık Trabzonspor'a rakip olarak değil ağabey olarak bakmalı. Bu yönde çabalarımız var. Böyle büyük olunur" değerlendirmesini yaptı.

NOKTA TRANSFERLER YAPTIK
Kadroya kattıkları oyuncuların performansından memnun olduklarını söyleyen Güney, "Transferlerimizin en önemli özelliği gelenlerin hemen hemen hepsine yakınından faydalanıyor olmamız. Bunu şimdiye kadarki üç maçta gördük. Nokta transfer diyebileceğimiz ihtiyaç duyduğumuz yerlere transfer yaptık. Üç maçlık performansımız da oldukça iyiydi. Futbolcularımız ellerinden geleni yaptı" açıklamasını yaptı.

OKAY YOKUŞLU VE MBİA MÜTHİŞ
Okay ve Mbia'nın şu ana kadarki performansı için "Müthiş" yorumunu yapan Güney, "Takım olarak bakıldığında da tüm oyuncularımız çok iyi. Kalecimiz Onur Avrupa'nın sayılı kalecilerinden. Maç eksiğini tamamladığında çok daha iyi olacağına eminiz. İlerleyen haftalarda takım olarak çok daha iyi olacağız. Erken havaya girmemek lazım. Trabzonspor'un her zaman hedefleri büyüktür" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN