Şampiyonluk istiyoruz

Süleyman Hurma, 5-6 yıl şampiyonluğu kovalayacak bir kadro yaratmak istediklerini ve bunun iskeletini kurmak için özel çalışmalar yaptıklarını söyledi

Şampiyonluk istiyoruz
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, gündemdeki konularla ilgili basın toplantısı düzenledi. Ceketindeki, "Önce vatan" rozetiyle dikkat çeken Hurma, konuşmasına şehitlerimizin ailelerine başsağlığı dileyerek başladı. Hurma, Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte görev yaptığı için mutlu olduğunu ifade ederek, "Umuyorum ki camiamızın arzu ettiği başarıları bu sezon yaşatırız. Taraftarımız bizden savaşan, mücadele eden bir takım istiyor.

TAŞLAR YERİNE OTURMADI
Biz de taraftarlarımızı sahada istiyoruz, kombine biletlerinin sayısının artmasını istiyoruz. Önümüzdeki transfer döneminde çok daha yüksek kalitede ve düşük maliyette oyuncuları transfer edeceğiz. Çalışmalarımız başladı" şeklinde konuştu. Takımda taşların henüz oturmadığını belirten Hurma, şöyle devam etti: "Trabzonspor eğer şampiyon olacaksa bütün güçlerini maksimumda kullanmak gibi bir zorunluluğu var. Tabii ki farklı fikirler olabilir ama birlik olmamız lazım."

İSKELETİ KURUYORUZ
"Bizim hedefimiz şampiyon olmak. Olamamışsak iki takviyeyle şampiyon olacak bir kadro ve oyun yapısı oluşturmak. Bunu becerebilirsek Trabzonspor bu ligde en az 5-6 yıl daha bir yerlerde olacak ve şampiyonluğu yakalayacaktır. Bu iskeleti şu anda kuruyoruz. Kayseri'de güzel günler yaşadım. Hafta sonu rakip olacağız. Tek dileğim temiz bir maç olması. Hakem hatası ve sakatlığın olmadığı bir maçı kazanmayı isteriz. Şota buranın evladı. Trabzon taraftarının iftihar ettiği bir isim. Kulübün gülen yüzü."
5'i Bir Yerde Kampanyası ile Gayrimenkulünüzü Kolayca Alın!
BİZE ULAŞIN