3 yıl daha bizimlesin

Atletico maçında taraftarın istifaya çağırdığı teknik direktör Hamzaoğlu'na moral veren Özbek, "Biz görevde olduğumuz sürece hocamız sensin" dedi

3 yıl daha bizimlesin
Galatasaray'ın 2-0 yenildiği Atletico Madrid maçında taraftarın istifaya davet ettiği başkan Dursun Özbek ve teknik direktör Hamza Hamzaoğlu arasında Çarşamba sabahı Florya'da özel bir görüşme gerçekleştiği ortaya çıktı. Karşılaşmanın ardından locasında yöneticileri ile durum değerlendirmesi yapan Özbek, ertesi gün sıcağı sıcağına tesislerin yolunu tuttu. 2-0'lık yenilgiye üzülen Hamzaoğlu'na moral veren Özbek'in, "Hocam sakın söylenenlere inanma! 3 yıl daha bizimlesin! Biz burada görevde olduğumuz sürece de hocamız sensin" dediği öğrenildi.

TRABZON'A GİTMİYOR

Takıma ve Hamza Hamzaoğlu'na destek olma adına daha önce Trabzon'a gideceğini belirten Başkan Dursun Özbek, son anda programını iptal etti. Özbek'in maça gelmeyeceği öğrenildi. G.Saray'ı temsilen yöneticiler Cengiz Özyalçın, Nasuhi Sezgin ve Alper Narman Trabzon'da olacak. Bordo mavililer, maç öncesi sarı-kırmızılı yöneticilere dostluk yemeği verecek.

ÜÇÜNCÜ FORMA TANITILDI...

Galatasaray'ın bu sezon karşılaşmalarda giyeceği üçüncü forması belli oldu. Geleneksel kırmızı ve sarı tonların, canlı kırmızı gölgesi içinde bir araya getirilen yeni formalar, oyuncuların cesaretinin ve taraftarın tutkusunun birleşimini sembolize ediyor. Sarı-kırmızılılar yeni formayı ilk kez 30 Eylül'deki Astana maçında giyecek.

1 (bir) TARAFTAR KART

Moralsiz Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde son antrenmanını gerçekleştirdikten sonra dün akşam sessiz sedasız Trabzon'a geldi... Cimbomu, havaalanında karşılayan sadece bir taraftar vardı. Burak, Semih ve Cenk, Trabzon'da yaşayan Galatasaray taraftarının fotoğraf çektirme isteğini kırmadı.

SÜPER LİG'E SPONSOR DESTEĞİ

Dünyanın en büyük alkolsüz içecek firması Coca-Cola, Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe ve Galatasaray dahil olmak üzere Süper Lig takımlarının içecek sponsoru oluyor. Bir ile 3 yıl süreyle geçerli olacak anlaşmalara göre, Coca-Cola takımların kol, şort ve resmi içecek sponsoru olacak. Galatasaray'la yaptığı şort reklamı anlaşması daha önce açıklanan şirketin Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Cem Şahin, "Türkiye'de de 2004 yılından bu yana TFF'nin ana sponsorları arasında yer alıyoruz. Süper Lig takımlarıyla da iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN