Neden havlu attınız?

Neden havlu attınız?
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, karşılaşma sonrasında soyunma odasında esti gürledi. Oldukça sinirli olduğu gözlenen Portekizli çalıştırıcının, alınan skordan çok 65.dakikadan sonra herkesin maçı bırakmasına kızdığı belirtildi. Pereira'nın futbolculara yönelik yaptığı konuşmada "Neden maçı 65.dakikada bıraktınız? Uzatmalarla birlikte yarım saat vardı. 1 puan dahi alsak, ilerleyen maçlar için avantajdı. Çok çabuk demoralize oluyoruz ve sabırsızca davranıyoruz. Çabuk oynamak yerine acele etmeyi seçiyorsunuz. Bu da takımda akıl kaybına neden oluyor. Bundan sonrası için herkesten ricam, 90. dakikanın son saniyesine kadar maç 0-0'mış gibi oynamak. Havlu atan olursa, yanımda oturur" dediği öğrenildi.

YUNANLILAR DALGA GEÇTİ

Nova Sport radyosu, Olympiakos'u şampiyon yapan Pereira'nın 3-1'lik yenilgi sonrası "Mourinho ve Guardiola da yeniliyor" dediğini duyururken, program yorumcusu Lampros Choutos, "Pereira her zaman komikti. Hala komik. Portekizli olduğu için kendisini Mourinho ile kıyaslayabiliyor" de

HESTAD: ÜSTE PARA VERİRİM

Molde'nin 40 yaşında olmasına rağmen 90 dakika sahada kalan tecrübeli ismi Daniel Berg Hestad, F.Bahçe taraftarından övgüyle söz etti: "Maç başladığında birşey duyamadım. Eve dönüşte sağır olup olmadığımı kontrol ettirmem gerek. Bu taraftar için üzerine para vererek oynayabilirim."

BİZE ULAŞIN