TT Arena Güney Tribünü, MNG Kargo tribünü oldu!

MNG Kargo sponsorluğu’nda yepyeni sürprizler, yeni sezonda da Galatasaraylıları bekliyor!

TT Arena Güney Tribünü, MNG Kargo tribünü oldu!

MNG Kargo, 2015/2016 sezonu içinde Galatasaray'ın resmi sponsoru olarak desteğini büyüterek sürdürüyor.

Galatasaray'ın Türkiye'nin güçlü kargo şirketi MNG Kargo ile yürüttüğü iş birlikteliğin de yepyeni bir adım daha atıldı. Artık, 2015/2016 sezonu itibariyle TT Arena Güney Tribünü'nü "MNG Kargo" tribünü olarak anılacak.

Geçtiğimiz dönemlerde de birçok iç saha maçına davetiye kazandıran ve bir çok imzalı formayı taraftarlarla buluşturan MNG Kargo sosyal medya hesapları üzeriden sürprizlere devam ediyor.

Mng Kargo sezon boyunca siz Galatasaraylılara özel imzalı forma, Şampiyonlar ligi, Süper Lig ve tüm TT Arena maçlarını da statta izleme şansı ve daha birçok sürpriz hediyeleri olan yarışmalar düzenliyor.


MNG Kargo sosyal medya hesapları için tıklayın.

Twitter

Facebook

Instagram

Youtube

Ayrıca Galatasaray taraftarlar için özel kampanyalar düzenleyen MNG kargo, GSMobile aboneleri ve GS Bonus sahipleri kargolarını taşıma fiyatları üzerinden %25 indirimli gönderebilme avantajı sunuyor.


GS Bonus Kart Sahipleri: Kart üzerinde yazılı taraftar numaranızı MNG Kargo Şubeleri'nde müşteri hizmetleri sorumlusuna veya kargonuzu almaya gelen kuryeye göstererek indiriminizi alabilirsiniz.

GS Mobile aboneleri: Cep telefonu numaranızı MNG Kargo Şubeleri'nde müşteri hizmetleri sorumlusuna veya kargonuzu almaya gelen kuryeye vererek indiriminizi alabilirsiniz
.

Ayrıntılar için tıklayınız.

İlandır.

BİZE ULAŞIN