50 bin yetmez 80 bin olsun!

F.Bahçe maçına 50 bin taraftarın gelmesi beklenirken Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, "Tribünlerde 80 bin Kartal yürekli görmek istiyoruz" dedi

50 bin yetmez 80 bin olsun!
Beşiktaş, yarın Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak maçta ezeli rakibi Fenerbahçe'yi seyircisinin de desteği ile devirip, iki yıllık derbi galibiyeti özlemine son vermeyi planlıyor... Karşılaşmada 50 bin kişinin tribünlerde olması beklenirken, kulüp basın sözcüsü Metin Albayrak, taraftarlara destek çağrısında bulundu.

FUTBOLCU AİLELERİ TRİBÜNDE
Albayrak "50 bin kişi yetmez, tribünlerde 80 bin Kartal yürekli görmek istiyoruz" dedi. Bu arada futbolcuları, derbide aileleri de yalnız bırakmayacak. Türk oyuncuların yanı sıra yabancıların ailelerinin de tribünlerdeki yerlerini alarak takıma destek vereceği öğrenildi. Yönetim futbolcu ailelerine özel bir loca tahsis etmeyi planlıyor.

ARENA'DA REKOR!
Vodafone Arena'da çatı inşaatını yapan firmanın genel müdürü Selçuk İz, bir rekora imza atmak üzere olduklarını dile getirdi. İz, "Anıtlar Kurulu'nun kararı nedeniyle kotu yükseltemediğimiz için 200 metre açıklığı, 8-9 metreye çekiyoruz. Bu da bir dünya rekoru" dedi. İz, kale arkalarına 2 tane skorboard koyacaklarını da belirtti.

BUGÜN NELER OLDU