Gökhan Töre derbide sahada

Sakatlığı nedeniyle hafta içerisinde iki idmanı kaçıran yıldız futbolcunun derbideki durumu belirsizdi. Ancak dün Gökhan Töre'den gelen müjdeli haber herkesi rahatlattı.

Gökhan Töre derbide sahada
Beşiktaş'ta Fenerbahçe maçı öncesindeki en büyük sıkıntı Gökhan Töre'nin sakatlığıydı. Yıldız futbolcu, sol üst arka adalesindeki ödem nedeniyle çarşamba ve perşembe günkü idmanları kaçırmıştı. Bu durum Şenol Güneş'in fazlasıyla canını sıksa da dün Gökhan'dan müjdeli haber geldi.

Başarılı oyuncunun ödemi büyük ölçüde dağıldı ve ağrıları da azaldı. Sağlık heyetinin yoğun çabaları sonrası hızlı bir iyileşme süreci geçiren Gökhan Töre'nin Fenerbahçe önünde sahadaki yerini alabileceği belirtildi. Gençlerbirliği karşısında takımının lig tarihindeki 3000. golünü atan, yaptığı 4 asistle bu alanda ligin en iyileri arasında yer alan 23 yaşındaki futbolcu derbide yine takımının en önemli kozlarından biri olacak.

'DERBİDE DE DEVAM'

Şenol Güneş, durumunu yakından takip ettiği öğrencisini, "Bu takım için ne kadar değerli olduğunu biliyorsun. Son haftalardaki performansını derbide de sürdüreceğine eminim" sözleriyle motive etti.

Kaynak:Akşam

BİZE ULAŞIN