Başımıza kazak örmeyelim!

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Astana disiplinli ve zor bir rakip. Sahası suni çim ve iki kez idman yapmak için iki gün erken gideceğiz" dedi

Başımıza kazak örmeyelim!
  1. Haberler
  2. Futbol
Pazar 27.09.2015 ABONE OL
Devler Ligi'ne odaklanan Aslan, Astana deplasmanı için alarm verdi
Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Sneijder'in sözleşmesi ve Astana sınavına ilişkin alınacak önlemler hakkında önemli açıklamalar yaptı. Wesley Sneijder'in sözleşmesinin en kısa sürede uzatılacağını vurgulayan Ergün, "Görüşmeler olumlu, ufak tefek şeyler kaldı. Kendisi de memnun" diyerek sarı-kırmızılı taraftarlara müjdeyi verdi. Artık Şampiyonlar Ligi'ndeki Astana maçına odaklandıklarını bildiren Cenk Ergün şunları söyledi: "Astana'ya iki gün önce gideceğiz. Bunun bir nedeni uzun bir yolculuk yapacak olmamız. Astana'da saha suni çim ve orada iki kez antrenman yapmak istedik. Astana iyi defans yapıyor, disiplinli bir ekip kolay değil. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız bunun farkında. Umuyorum ki çarşamba akşamı oradan galibiyetle ayrılıp ikincilik için umudumuzu artıracağız."

Kaya gibi savunmacı
İlk yarıda G.Antepsporlu Vranjes'in dirseğinin gelmesi sonrası başından yaralanan Semih Kaya, kanamanın durdurulması için saha kenarına gelmek zorunda kaldı. Semih'in başına sağlık ekibi bandaj uygulanırken, bu sırada sarı-kırmızılı ekip yaklaşık 4 dakika sahada 10 kişi mücadele etti.

BUGÜN NELER OLDU