'Konuşmak zor çok kötüydük..’

"Kötüydük, yavaştık ve agresif değildik" diyen Şota Arveladze, sergilenen kötü futbolun nedenlerini araştıracaklarını söyledi

'Konuşmak zor çok kötüydük..’
Morali çok bozuk olan Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, maç sonrası oynadıkları kötü futbolun nedenlerini araştıracaklarını söyledi. Böyle bir mağlubiyet sonrası kendisi için konuşmanın hiç kolay olmadığını söyleyen Gürcü çalıştırıcı, "Kötüydük, yavaştık, agresif değildik. Tabii ki düşünmek lazım, bir hafta için niye bu kadar fark oldu. Sonuç yine de değişmez. Bundan sonra ileriye bakacağız. Bütün takımın bu kadar kötü performans sergilemesinin nedeni nedir? Bunu değerlendireceğiz. Rakip takımı tebrik ediyorum" diye konuştu.

HAKEME KAFA ATTI
Osmanlıspor'un ilk yarıda 1-0 önde olduğu sırada 45. dakikada Musa Çağıran yaptığı faul sonrası kendisine sarı kart çıkaran hakem Deniz Ateş Bitnel'i kafasıyla itince direkt kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Başkent ekibinin oyuncusu, yaptığı bu hareket sonrası atılacağını anladığı anda hakemin eline sarılarak kırmızı kart çıkarmasını engellemeye çalıştı. Sonrasında da dizlerinin üstüne çökerek 'af' dileyen Musa'nın çabaları işe yaramadı. Musa Çağıran'a ağır bir cezanın gelmesi bekleniyor. Bu arada Trabzon'da Mbia da sarı kart cezalısı duruma düştü.

BİZE ULAŞIN