Kulağından tutar atarım!

"Benim görev verdiğim kişiler bana yasak koyamaz. Beni içeri (Samandıra'ya) sokmayacak adamı tutar kulağından atarım. Biz hocadan da mutluyuz. Sezon sonunda görürüz, şampiyonsa başarılı, değilse başarısızdır. Bu kadar basit!"

Kulağından tutar atarım!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım bayramın son günü coştu

Fenerbahçe'de bayramlaşma töreni dün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapıldı. Törende konuşan başkan Aziz Yıldırım, Samandıra'ya gidişine Terraneo'nun yasak koyduğu iddiasına sert çıkarken, Pereira'ya sahip çıktı.

F.Bahçe yönetiminin görev verdiği kişiler, yönetime yasak koyamaz. Fenerbahçe yönetimi ve başkanının izin vermediği hiçbir şeyi değil Terraneo, hiç kimse yapamaz. Beni içeri sokmayacak adamı tutar kulağından atarım.

Neden ben hocadan ya da hoca bizden memnun olmasın? Parasını alıyor. Görevine kimse karışmıyor. Biz hocadan mutluyuz, Sene sonunda görürüz, şampiyonsa başarılı, değilse başarısızdır. Bu kadar basit.

Van Persie bir laf etti. "Ben yedek kalmaktan rahatsız oluyorum" dedi, hoca da "Kararları ben veriyorum" dedi. Ne büyük olay ya... Sonunda bu oyuncuları sahaya sürmek hocanın görevi.


Bundan sonra A Takım'da hangi sistem oynanıyorsa, alt takımlarda da bu oynanacak. Barcelona gibi. Bundan sonra kafa bu, fiks menü. Üst takım 4-4-2 oynuyorsa alt takımlar da aynısını oynayacak. Altyapıda bir sistem kurup A takımın öyle oynamasını sağlayacağız ki oyuncu sisteme alışsın.BİZE ULAŞIN