Galatasaray, Mehmet Topal için masaya oturdu!

Galatasaray, Mehmet Topal için masaya oturdu!

Galatasaray, 1 aydır kupa finali nedeniyle bekleyişte olduğu Mehmet Topal için harekete geçti. Menajerine "Fenerbahçe ile anlaşamazsanız buradayız. Onu çok istiyoruz" dedi.

  • Futbol
  • Perşembe 02.06.2016 11:30

Fenerbahçe ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası finali nedeni ile etik dışı davranmamak adına Mehmet Topal'ın 1 aydır ajandasına yazan ancak bir hamlede bulunmayan Galatasaray, bu hafta içinde düğmeye bastı.

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Topal'ı isteyen ancak kritik finale kadar bekleyen Galatasaray, ilk teması kurdu. 26 Mayıs'ta oynanan ve 1-0 Galatasaray'ın üstünlüğü ile sona eren Kupa finalinin ardından Galatasaray, Mehmet Topal'ın menajeri Batur Altıparmak ile temasa geçti. Topal'ın menajeri Altıparmak, sarı kırmızılı yöneticilere Mehmet Topal konusunda öncelikli olarak Fenerbahçe Kulübü ile masaya oturacaklarını belirtti.

GÜNÜN TRANSFER HABERLERİ (2 HAZİRAN 2016)

Galatasaray yönetimi de eski futbolcusunu ne kadar çok kadrosunda görmek istediğini Mehmet Topal ve menajeri Altıparmak'a mesajı ile belli etti "Anlaşamazsan buradayız. Seni bekliyoruz. Galatasaray formasını yine giymeni istiyoruz" dedi.

Mehmet Topal için menajeri ile de kontağa geçen Galatasaray, Milli takımın yıldızı için de önereceği rakamı belirledi. Galatasaray, Mehmet Topal'a, Fenerbahçe'nin önerdiği iddia edilen rakamın da üstünde bir fiyat önerecek. Sarı kırmızılı yönetim Mehmet Topal'a, 2.5 milyon euro garanti para teklif etmeyi planlıyor. (Hürriyet)

FENERBAHÇE'DE BİR DEVİR KAPANIYOR!

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN