Şok! Agger bıraktı

Şok! Agger bıraktı
F.Bahçe, Aatif transferinin sevincini yaşadığı dakikalarda stopere düşünülen Daniel Agger'in, "Futbolu bıraktım" mesajıyla şaşkına döndü Fenerbahçe'nin defans için düşündüğü Kjaer'in Danimarka'dan takım arkadaşı olan Daniel Agger dün sosyal medyadan yaptığı paylaşımla şok etkisi yaptı. Brondby ile yollarını ayıran ve boşta olan 31 yaşındaki yıldız, "Bırakmak üzücü ama doğru bir karar, kariyerimle gurur duyuyorum" diyerek futbolunu noktaladı. Agger'in yaşadığı sakatlıklar nedeniyle böyle bir karar aldığı öğrenildi.

KJAER DE ÜZÜLDÜ
Agger'in bu kararını duyurmasının ardından sosyal medyada bir F.Bahçeli duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Danimarkalı Kjaer, Milli Takım'dan arkadaşı Agger'in futbolu bıraktığı haberine tepkisini, "Bırakma kararını duyduğum için çok üzgünüm" ifadelerini kullandı.

'DİEGO GİTMEK İSTİYOR'
Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi durumunun ne olacağı büyük merak konusu olan Diego Ribas hakkında vatandaşı Josef de Souza'dan bir açıklama geldi. Ülkesinin basınına konuşan ve Diego'nun Brezilya'ya döneceğini düşündüğünü söyleyen Josef, "Diego, Santos'un formasını giymeyi hayal ettiğini bana söyledi. Ama transferi ile ilgili daha fazla konuşup, işleri karıştırmak istemem" dedi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN