İmza spazmı!

F.Bahçe’ye geri dönmek istediği ileri sürülen yıldız futbolcu, A Milli Futbol Takımı’nın önceki günkü idmanında midesini tutarak sahadan ayrıldı. Oyuncunun strese bağlı mide spazmı geçirdiği belirtildi

İmza spazmı!
Fenerbahçe ile sözleşmesi biten ve adı Beşiktaş'la anılan Gökhan Gönül, parasal sorunlar nedeniyle sarı-lacivertli takımla anlaşmadığı iddialarını yalanlayarak camiaya veda etmişti. Ancak kulislerde yıldız futbolcunun Fenerbahçe'ye geri dönmek istediği konuşuluyor. Stresli bir süreç yaşayan Gökhan'ın bu durumu Milli Takım'a da olumsuz yansıdı. Önceki günkü idmanda rahatsızlanan tecrübeli oyuncunun strese bağlı mide spazmı geçirdiği belirtildi. Öte yandan Fenerbahçeli yöneticiler, "Gökhan'la ilgili yapılabilecek tüm açıklamalar yapıldı. Bundan sonra geri dönüş olur mu bilinmez. Ama zor olduğu bir gerçek. Henüz yeni bir iletişim yok" dediler.

ORMAN: HABER BEKLİYORUZ
Gökhan Gönül'ün bundan sonraki kariyerini nerede sürdüreceği merakla beklenirken Beşiktaş cephesinden dün bir açıklama daha geldi. Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, "Gazetelerden öğrendiğim kadarıyla Fenerbahçe ile kopma noktasına gelmiş. Gökhan takımda görmek istediğimiz bir oyuncu. Kararı kendisi verecek. Bu konuda haber bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN