Türkiye galibiyet için sahada

Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2016) 8'inci gününde yarın 3 karşılaşma yapılacak. Türkiye D Grubu'ndaki ikinci maçını İspanya ile oynayacak.

Türkiye galibiyet için sahada

Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenen 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2016) 8'inci gününde yarın 3 karşılaşma yapılacak.

D Grubu'nda Türkiye ile İspanya karşılaşacak. Sırp hakem Milorad Mazic'in yöneteceği mücadele TSİ 22.00'de kentle aynı adı taşıyan Nice Stadı'nda oynanacak.

Grubun bir diğer maçında ise Çek Cumhuriyeti ile Hırvatistan TSİ 19.00'da 3 puan için mücadele edecek. St. Etienne kentindeki Geoffroy Stadı'nda yapılacak maçta, İngiliz hakem Mark Clattenburg görev alacak.

İkinci maçların oynandığı D Grubu'nda Türkiye Hırvatistan'a 1-0 yenilmiş, İspanya ise Çek Cumhuriyeti'ni 1-0 mağlup etmişti.

E Grubu'nda da İtalya ile İsveç karşı karşıya gelecek. Macar hakem Viktor Kassai'nin düdük çalacağı maç, yine kentle aynı adı taşıyan Toulouse Stadı'nda TSİ 16.00'da başlayacak. Gruptaki ilk maçlarda İtalya Belçika'yı 2-0 yenmiş, İsveç ise İrlanda Cumhuriyeti ile 1-1 berabere kalmıştı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN