Bitmişiz!

Gole kadar müthiş bir direnç gösteren A Milli Takım, Morata’nın golüyle adeta yıkıldı. Gardı düşen ay-yıldızlıları, 3 dakika sonra Nolito avladı. İkinci yarının başında Morata skoru ilan etti

Bitmişiz!
Hırvatistan maçında göremediğimiz hırsı, telafi için İspanya maçına çıktık. İlk 30 dakika dengeli bir oyun ortaya koyduk. Ancak umutlarımız 3 dakikada söndü. 34'te Nolito'nun ortasında Mehmet'in arkasına sarkan top Morata tarafından kafayla ağlara gitti: 1-0. İlk golün etkisinde kalmış Mehmet, 3 dakika sonra geri pası vermek isterken Nolito'ya asist yaptı. Bu gol "Mehmet Topal stoper oynamaz" fikrini güçlendirdi. İspanyollar Morata ile 48'de ofsayttan üçüncü golü bulunca seyircimizin de gardı düştü. Tüm hıncını Arda'dan çıkardı. Bir teselliye ihtiyacımız var. Hala Çek galibiyetiyle bu gruptan çıkma şansına sahibiz.

Büyük fobisi!
1999'dan bu yana "büyük" takımlar karşısında sadece tek galibiyeti olan Milli Takım'ın fobisi İspanya karşısında da sürdü. 2000 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 10 Ekim 1998'de Bursa'da Almanya'yı 1-0 mağlup eden Milliler, daha sonra dünya futbolunda söz sahibi ülkeler Brezilya, İspanya, Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda ve Portekiz ile yaptığı 20 resmi maçın 15'ini yitirdi, 4'ünde berabere kaldı.

Sosyal medya yıkıldı
@srdl1903: Ruhsuz bir takım. Reklamlarla şişirme özgüvensiz futbolcular. Kendini moda ikonu sanan aylık 600-700 bin alan bir hoca = Milli Takım Türkiye.
@PRCennet: Milli Takım oyuncuları reklamlarda oynadıkları gibi futbolunu oynasaydı bu taraftar biraz olsun gülerdi!
@tolgaakpinar: Milli Takım değil, Türkiye İdman Yurdu sanki.
@defutbolsports: Milli takımın yeni sloganı: "Önemli olan katılmaktı."
@saidekici: Tüm Türkiye hep birden twitter'dan "bitti" diyelim de bitsin. Tek başarımız tweet atmak zaten.
@burc_nn: Nerede o Euro 2008'deki Milli Takım. Biz bitti demeden bitiyor !
@MrGlasses : Türkiye Futbol Direktörü olup da stoper bulamadan turnuvaya gitmek diye de bir şey var.
@OrglTurk: Koskoca Türkiye'yi temsil edenlere bak ruha bak!
@Melihakdg Teşekkürler Fatih Terim Teşekkürler Türkiye.
@ummukaraarslan: Koskoca Türkiye'de en az 30 milyon erkek var 1 tane adam akıllı forvet yok şaka gibi...
@nalanmer: Milli takım eleştirilmeyecekmiş, sonra çok üzülüyorlarmış. Milyon dolar para almasınlar o zaman, bedavaya yapsınlar bu işi, eleştirmeyelim.
BİZE ULAŞIN