Alex Telles'in menajeri: "Sondaj yapıyorlar"

Galatasaray'ın geçen yaz Inter'e kiraladığı Alex Telles teklifleri değerlendiriyor

Alex Telles'in menajeri: Sondaj yapıyorlar

Premier Lig'den bazı İngiliz kulüpleri Galatasaray'ı arayarak Alex Telles'in transfer koşullarını sordu. Sarı kırmızılı yetkililer, Alex Telles'in transferinden, ilk planda, 9 milyon euro beklediklerini söyledi.

Radyospor'da katıldığı programda Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Telles'in menajeri Fernando Otto, ''Çok sayıda kulüp kendisiyle ilgileniyor. Ancak resmi bir teklif yok. Sondaj yapıyorlar. Pek çok takım arıyor, soruyor; ama şu an itibariyle somut bir gelişme yok. Dolayısıyla benim de söyleyebileceğim kesin bir şey yok. Kesin olan tek şey Alex büyük bir takımda oynayacak. Porto konusuna gelince, Alex'le ilgilendiğini sanmıyorum. Bu konuda çok spekülasyon üretiyorlar. Şu aşamada size kesin bir şey diyemem. Kalacak mı başka bir yere mi gidecek; göreceğiz. Ama büyük bir kulüpte oynamak istiyor ve öyle olacağını umuyorum'' şeklinde konuştu.

"BÜYÜK BİR KULÜPTE OYNAYACAK"

Fernando Otto, ''Bu büyük kulüp Galatasaray mı yoksa başka bir kulüp mü?'' sorusunu ise ''Galatasaray çok büyük bir kulüp. Ama şu anda durumu belirsiz. Karar aşamasında ve yakında öğrenirsiniz'' diye yanıtladı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN