Usta: Dirileceğiz

Trabzonspor’un içinde bulunduğu durumu bu sözlerle yorumlayan Muharrem Usta, Beşiktaş örneği ile yeniden diriliş vurgusu yaptı

Usta: Dirileceğiz
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, kulübün durumun incitici ve derinden yaralayıcı olduğunu söyledi. Yeniden dirilişe ihtiyaç duyduklarını dile getiren Usta, "Ayağa kalkmamız gerekiyor. Bunu tek başına yönetim yapamaz. Hep birlikte olmak zorundayız. Önümüzde çok zor süreçler var. Ancak kimse endişeye kapılmasın. Bu büyük kulüp, bu büyük marka hepimizin omuzları arkasında yeniden ayağa kalkacaktır" dedi. Usta şöyle devam etti: "Gönül isterdi ki, Beşiktaş gibi olalım. Onlar da 3-4 sene önce bizim halimiz gibiydi. Ama geldikleri nokta ortada, biz ise başka yerdeyiz. Olsun, 3 yıl da geçer 4 yıl da... Bu süreçte Trabzonspor büyük başarılara imza atacaktır."

LUİS IBANEZ'E AVRUPA RÖTARI
Trabzonspor'un Kızılyıldız ile yaptığı anlaşma gereği yeni transfer Luis İbarez, 13 ve 20 Temmuz tarihlerinde oynanacak Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme maçlarında Sırp ekibinin formasını giyecek. Bu nedenle bordo-mavili takımın Slovakya'daki ilk etap kampına katılmayacak olan İbanez, Macaristan'daki ikinci etap kampında yer alacak.

TRABZONSPOR STARTI VERDİ
Bordo-mavili takım, yeni sezonun ilk antrenmanını dün akşam tesislerinde basına kapalı olarak gerçekleştirdi. Bugün sağlık kontrolünden geçecek olan Trabzonsporlu futbolcular, ilk etap kampını 3-16 Temmuz tarihleri arasında Slovakya'da yapacak. Karadeniz ekibi, ikinci etap kampını ise 28 Temmuz-13 Ağustos tarihlerinde Macaristan'da gerçekleştirecek.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN