Riekerink'in yardımcısı Ayhan Akman oluyor!

Fatih Terim'in milli takımdaki geleceğinin netlik kazanmamasının ardından yoluna Hollandalı Riekerink'le devam etme kararı alan Galatasaray, Hollandalı hocanın yardımcısı olarak da Ayhan Akman'ı görevlendireceği iddia edildi.

Riekerink'in yardımcısı Ayhan Akman oluyor!

KADROYA TAKVİYE

Jan Olde Riekerink'le devam etme kararı alan yönetim teknik kadroya takviye yapma kararı aldı. Sarı-kırmızılılar uzun yıllar formasını giyen ve altyapıda hocalık yapan Ayhan Akman'ı Riekerink'in yardımcısı olarak göreve getirme kararı aldı.

Sarı-kırmızılılarda Sportif AŞ üyesi Alp Yalman ile A takımdan sorumlu isim olan Levent Nazifoğlu dünFlorya Metin Oktay Tesisleri'nde Ayhan Akman'la bir araya gelerek teklifte bulundular.

TEKLİFİ KABUL ETTİ

Akman'ın Riekerink'in yardımcısı olarak göreve başlamayı kabul ettiği öğrenildi. Milliyet'te yer alan habere göre; Sarı-kırmızılılarda Ayhan Akman'ın Riekerink'in yardımcısı olmayı kabul etmesiyle beraber geçen sezon teknik kadroda bulunan Orhan Atik'in geleceği merak konusu oldu.

Ancak Yalman ve diğer yöneticilerin kesinlikle Orhan Atik'le devam edecekleri bildirildi. Böylece Riekerink'in yanında yardımcı olarak Ayhan Akman ve Orhan Atik ikilisi yer alacak.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN