Vermeyiz, alırız

Vermeyiz, alırız

Kasımpaşa’dan Eren Derdiyok’u isteyen Trabzonspor, “Oyuncumuz satılık değil. Ancak sizden bazı isimlere talip olabiliriz” cevabını aldı

Trabzonspor, bir ara Fenerbahçe'nin de gündemine gelen Eren Derdiyok'a talip oldu. Kasımpaşa, başkan Muharrem Usta'nın yaptığı teklife, "Yeni sezonda iddialı bir ekip kuracağız. Oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz. Ancak bazı oyuncularınız için size teklifte bulunabiliriz" cevabını verdi. Bu arada Trabzonspor'da sağlık kontrollerine katılmayan Aykut Demir'in Osmanlıspor ile temas halinde olduğu öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun, bordo-mavili kulübün eski teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay'ın çalıştırdığı Başkent ekibiyle el sıkıştığı, anlaşmanın detaylarının önümüzdeki günlerde netleşeceği belirtildi.

MATUS BERO SAVAŞI
Trabzonspor'un ilgilendiği Matus Bero kıymete bindi. 20 yaşındaki Slovak futbolcunun kulübü Trencin, Bero'ya Trabzonspor'un yanı sıra Belçika ve Alman takımlarından teklif geldiğini açıkladı. Trabzonspor Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın, bire bir görüşme yapacağı Bero'yu ikna etmeye çalışacak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN