Asıl Lens’i daha görmediniz

“Transfer sürecim çok sıkıntılıydı, psikolojim bozuldu. Şu an sadece yüzde 60’ımı ortaya koyabildim. Taraftara yüzde 100’e ulaşacağımı en kısa sürede göstereceğim”

Asıl Lens’i daha görmediniz
Fenerbahçe'nin yıldızı Jeremain Lens, sakatlığına rağmen iddialı açıklamalarda bulundu. Feyenoord maçı sonrasında Hollandalı gazetecilerle kaldığı otelde bir süre sohbet eden Lens, yeni takımında her şeyin çok iyi gittiğini anlatıp kendisinin henüz gerçek seviyesine ulaşamadığının da altını çizdi. İşte o açıklamalar:
Sezon başı Sunderland ile yaşadığım sıkıntılı transfer süreci nedeniyle takımda fazla şans bulamadım. Psikolojik olarak zor dönemler yaşadım. Bu durum benim fiziksel olarak da hazır hale gelmemi geciktirdi. Tam kendimi bulurken Feyenoord maçındaki sakatlık geldi ve bu canımı sıktı.

KİMSE ENGELLEYEMEZ!
Şu an gerçek performansımın yüzde 60'ını gösterebildim. Yaşadığım sakatlık zaman kaybettirecek. Ama kısa zamanda yüzde 100'e ulaşacağıma inanıyorum. Fenerbahçe'de her şey çok iyi gidiyor. Özellikle taraftarla aramda güzel bir bağ var. Bunu daha da güçlendireceğim.
Bazen bana haksızlık yapıldığını düşündüğüm zamanlar oldu. Ama o dönemde çok hazır durumda değildim. Şimdiki amacım düzenli forma giyerek yüzde 100 performansa ulaşmak. Bunu yakaladığımda zaten benim Milli Takım'da olmamı kimse engelleyemez. Direkt olarak 11'de oynarım.

3 Maç
0 Gol
4 Asist
%66 Pas Başarı
BİZE ULAŞIN