Ronaldo ile sahada selfie!

Faroe Adaları-Portekiz maçının ikinci yarısında sahaya giren bir taraftarın selfie isteği, Ronaldo tarafından geri çevrilmedi

Ronaldo ile sahada selfie!

Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Faroe Adaları ile oynanan maçtaki hareketi ile gönülleri fethetti/sempati topladı.

Olay şöyle gelişti... Kendisiyle fotoğraf çektirmek için sahaya inen taraftarın isteğini kırmayıp güvenlik görevlilerine teslim etmeyen Cristiano Ronaldo, takdir topladı. Faroe Adaları-Portekiz maçının 2. yarısı başalamadan hemen önce sahaya giren bir taraftar, Ronaldo ile selfie çekmek üzere yıldız oyuncunun yanına geldi.

TARAFTARIN TEPKİSİ RONALDO'YU DA GÜLDÜRDÜ

Güvenlik görevlileri kısa sürede genç taraftarı sahadan çıkarmak için hamle yapsa da Ronaldo onları bir el hareketi ile durdurdu. Ardından taraftarın selfie isteğini geri çevirmeyen Ronaldo belki de neden dünyanın en çok sevilen futbolcuları arasında olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Bu duruma çok sevinen genç taraftarın mutluluğu Ronaldo'yu da güldürdü. Cristiano Ronaldo'nun 1 gol attığı Portekiz-Faroe Adaları maçı, Portekiz lehine 6-0 sonuçlandı.


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN