‘Ben 1 numarayım oyundan çıkmam!’

“Bu takımın bir numaralı golcüsü benim. Skor 1-1’ken oyundan alınmamam gerek”

‘Ben 1 numarayım oyundan çıkmam!’

Alanyaspor maçının 64. dakikasında yerini Aatif'a bırakan Emenike, buna tepki göstermiş sahadan çıkarken, arkadaşının elini sıkmayıp, direkt soyunma odasının yolunu tutmuştu. Nijeryalı golcünün bu tavrının soyunma odasında da sürdüğü ve "Ben bu takımın bir numaralı golcüsüyüm. Skor 1-1'ken oyundan alınan ben olmamalıyım" dediği kaydedildi. Emenike'nin bu davranışına bazı futbolcuların tepki gösterdiği ve "Maçı kazanmak için hoca bir hamle yaptı. Hepimizi çıkarabilirdi. Bu hareketler gereksiz ve takımın havasını kaçırıyor" dediği belirtildi. Advocaat ise maçtan sonra Emenike'nin bu hareketi için "Umrumda değil" yorumu yapmıştı.

YAZDI VE ANINDA SİLDİ!
Emenike duygularını sosyal medyada da dile getirdi. Maçın ardından gece yarısı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafının altına "12 maçta 6 gol hiçbir şey. Her zaman elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Yorum yok" notunu düşen Emenike, üzerinden bir dakika geçmeden mesajı sildi. Nijeryalı dün de aynı fotoğrafı Instagram'da kullanıp altına bu kez, "İnsanlar sadece eğlenmek için konuşur ama ben gerçek bir adamım" yazdı.

SIRADA M. UNİTED VAR
F.Bahçe'ye Feyenoord galibiyetini getiren golü atan Emenike dün sosyal medyadan bu golün videosunu paylaşıp, "Sırada M.United var" dedi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN