100 bin € vereceğim

Antalyaspor’un yıldızı, “Ne zaman kazanacağız” diyen taraftarın telefon numarasını alıp, “Geçen sezon sözümü tuttum. Yine ilk 10’da olacağız. Olamazsak sana 100 bin Euro vereceğim” dedi

100 bin € vereceğim
Antalyaspor sahasında oynadığı Çaykur Rizespor maçının uzatma dakikalarında kalesinde gördüğü golle bir puana razı olurken maçtan sonra taraftarlar, futbolcularla yönetime tepki gösterdi. Bir grup taraftar, futbolcular soyunma odasına gittikten sonra da stattan ayrılmayarak tepkilerini sürdürdü. Soyunma odasına giden Antalyasporlu futbolcular da sahaya dönerek taraftarlarını selamladı. Kuzey kale arkası tribününe giden Eto'o ve takım arkadaşları, bazı taraftarlar tarafından yuhalandı. Tünel girişinde bir grup taraftar, Eto'o'yu tekrar yanlarına çağırdı. Taraftarlardan Mehmet Akdeniz, Eto'o'ya, "Önümüzde Beşiktaş maçı var. Ne olacak bu takımın hali. Ne zaman kazanacağız" diye seslendi.

TARAFTAR ŞAŞKINA DÖNDÜ
Taraftarın yanına giden Eto'o, yanına tercümanı Canberk Teber'i de aldı. Taraftarın elini tutan Eto'o, "Geçen sezon ligi ilk 10 takım arasında bitireceğiz dedim ve sözümü tuttum. Bu sene de ligi ilk 10 takım arasında bitireceğiz. Buna inan. Eğer bitiremezsek sana 100 bin euro vereceğim" ifadelerini kullandı. Eto'o, daha sonra tercümanı aracılığıyla Mehmet Akdeniz'in telefon numarasını aldı. Eto'o'nun konuştuğu taraftar ise yaşadığı şaşkınlıkla stattan ayrıldı.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN