Korkmayın!

"Kaliteli bir ekip olduğumu göstermenin vakti geldi… Kendimizi ispat etmek zorundayız. Manchester maçındaki ürkek futbolu unutun. Korkmayıp, risk alırsanız sonuca gideriz”

Korkmayın!
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, kritik Konyaspor maçı öncesi futbolcularıyla yaptığı son toplantıda Manchester United maçını unutmalarını istedi. Hollandalı teknik adam "Önümüzde kazanmak zorunda olduğumuz maçlar var. Kaliteli takım olduğumuzu hepimiz biliyoruz. Konya maçıyla bunu herkese göstermemizin vakti geldi. Kendimizi yeniden ispat etmek zorundayız. Risk almaktan korkmazsanız sonuç gelecek. Manchester maçının ilk yarısındaki ürkek futbolun devam etmesi halinde rakibin isminin önemi yok. Kim olursa olsun yeniliriz" ifadelerini kullandı.

OTOBÜSTEN EL SALLADI
Bir grup F.Bahçe taraftarı takımı Konya'ya Samandıra'dan meşaleler ve tezahüratlarla uğurladı. Destekten memnun kalan teknik direktör Advocaat, takım otobüsünden taraftara el sallayarak teşekkür etti.

KONYA'DA YILDIRIM'A PROTESTO
Fenerbahçe taraftarı takımlarını Samandıra'dan coşkuyla uğurladı. Kafile Konya'ya geldiğinde ise buradaki taraftarlar Aziz Yıldırım'ı protesto etti. Taraftarlar, "Burası babanın çiftliği değil", "Yönetim istifa" tezahüratlarıyla istifa çağrısı yaptı.VE SALİH UÇAN 18'DE
F.Bah çe'de 4 gollü M.United yenilgisinin ardından kadroda ciddi değişiklikler yaşanması bekleniyor. En son Zorya ile oynanan maçta kadroya alınan Salih Uçan, yeniden 18 kişilik kadroya girdi. Sakatlıkları olan Volkan Şen ile Hasan Ali de Konya'ya götürüldü. Old Trafford'a M.Topal, Souza, Roman üçlü orta sahası ile çıkan Advocaat'ın değişikliğe gideceği, Alper'i orta alana çekeceği kaydedildi. Lens ve Sow 11'e yakın.
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN