Sürpriz sonuç yok!

Karavaiev: “Süper Lig’de güçlü takımlar var ve futbol sert. Sürpriz diye bir sonuç yok”

Sürpriz sonuç yok!
Fenerbahçe'nin ara transferde kiralık olarak renklerine kattığı Karavaiev kulüp dergisine verdiği röportajda Süper Lig'i değerlendirdi: "Zorya'da daha çok kolej havasında bir sistem vardı. Fenerbahçe zaten dünya çapında bir kulüp; hedefler çok büyük. Advocaat, sistemini oturtmaya çalışan ve oyuncudan istediklerini harfiyen yapmasını bekleyen bir hoca. Benden tüm bekleneni karşılamak için buradayım. Süper Lig'de çok güçlü takımlar var ve futbol sert oynanıyor. Buradaki rekabet ve kalite, Ukrayna'ya göre çok farklı. Puan kayıpları olabiliyor. Sürpriz diye bir sonuç yok açıkçası."

SAMANDIRA'DA KRİTİK ZİRVE
Kayserispor yenilgisi sonrası takıma verilen iki günlük izin bugün bitiyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın da Samandıra'ya gelmesi ve kupadaki Beşiktaş maçı öncesi teknik direktör Advocaat ve futbolcularla bir toplantı yapması bekleniyor. Kayseri maçının ardından Amsterdam'a giden Hollandalı çalıştırıcının, daha önceden planlanan bir yolculuk yaptığı ve bugün takıma katılacağı belirtildi. Afrika Kupası'na veda eden Sow'un en geç Cuma gecesi İstanbul'a dönmesi bekleniyor.

YILDIRIM: ŞAMPİYONU HAKEMLER BELİRLEMESİN
Divan Kurulu'nda yaptığı konuşma nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp dergisindeki yazısında da hakemleri sert dille eleştirdi. Yıldırım, "Bir süredir devam eden ve genelde hep birkaçt akım lehine, diğer takımların aleyhine cereyan eden hakem hataları, bizleri bu açıklamaları yapmaya itmiştir. Bizim isteğimiz, şampiyonun hakemlerin yanlış kararları neticesinde değil sahada futbolcuların akıttıkları alın teri ile belirlenmesidir" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN