Evde kal, akıllan!

Cim Bom’un başında ilk sınavını verecek olan Hırvat hoca, idmanda yedek kaldığı için tavır yapan Bruma’yı, Çaykur Rize maçının kadrosuna almadı

Evde kal, akıllan!
Galatasaray'da dün Bruma şoku yaşandı. Teknik direktör İgor Tudor, bugünkü Çaykur Rizespor karşılaşması öncesi takıma ilk neşteri vurdu. Hırvat çalıştırıcı, sakatlıkları bulunan Sneijder, Eren ve Carole'un yanı sıra Bruma ve Hakan Balta'yı maç kadrosuna almadı. Galatasaray'ın başına geçtikten sonra takıma üç idman yaptıran ancak ağrıları bulunan Bruma ile sadece bir kez çalışma fırsatı bulan Tudor, dün Garry Rodrigues'i as takımda denerken, yedek takıma çektiği Bruma, surat yaptı. İmza töreni sırasında yaptığı, "Egoları bir kenara bırakmalıyız" açıklaması ile dikkat çeken Tudor, isteksiz tavırlar sergileyen Portekizli futbolcuyu, takıma mesaj verme adına İstanbul'da bıraktı. Podolski ayrılmadığı için istediği kontratı, dolayısıyla zammı alamayan Bruma, bir süredir bireysel oynadığı için arkadaşlarının eleştirilerinin odağı olmuştu.

SEÇİMLERİ BEN YAPIYORUM
Karabükspor'u çalıştırırken, en çok beğendiği Galatasaraylı oyuncunun Bruma olduğunu söyleyen Tudor'un, gerekli dersi aldığına inandığı takdirde Portekizli oyuncuya Beşiktaş karşısında şans vermesi bekleniyor. Tudor, 34 yaşındaki Hakan'ı ise idman performansını yeterli bulmadığı için evde bıraktı. Tudor, konuya ilişkin olarak, "Oyuncu seçimlere bana ait. Rize maçı sonrası Bruma ve Hakan ile ilgili konuşacağım" dedi.
BİZE ULAŞIN