Beşiktaş'tan Lyon açıklaması: Erken final

Beşiktaş'tan Lyon açıklaması: "Erken final"

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, UEFA Avrupa Ligi'nde Olimpik Lyon ile eşleşmeleri hakkında "Erken final" yorumunu yaptı.

  • Futbol
  • Cuma 17.03.2017 15:34

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Fransız temsilcisi Lyon ile eşleşmelerini değerlendirdi.

İşte Ahmet Nur Çebi'nin sözleri:

"Sonuçta bu da bir futbol. Lyon'u eleyip yolumuza devam etmek zorundayız. Ben kötümser değilim, Beşiktaş çok güçlü takım. En iyi iki takım karşılaştı. Beşiktaş, zevkli bir Lyon maçı seyredecek burada. Lyon da diyordur ki, "Çıka çıka Beşiktaş mı çıktı" Onlar da mutlu değil. Erken final. Bu takım buraya çok kolay gelmedi. 5 senelik stratejinin ürünü. Son maçı sahamızda oynayacağız. Biliyorsunuz bizim 12. oyuncumuz taraftar, onlar halleder."

"MANCHESTER UNITED İLE FİNALDE KARŞILAŞACAĞIZ"

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak ise, "Manchester United çıkmadı. Demek ki onlarla finalde karşılaşacağız. İnanmış bir camia var. Haddimizi biliyoruz, ayaklarımız sağlam basıyor. Ligi de Avrupa'yı da beraber götürmek istiyoruz. Ülkemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Beşiktaş olarak herkesi güldürüyoruz. Biz kendimize çok güveniyoruz."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN