Tek hedefimiz şampiyonluk

“Sonuna kadar ilk iki içerisinde devam etmek istiyoruz... Sonu bizi nereye götürür bilemiyorum ama tek hedefimiz ligi birinci bitirmek”

Tek hedefimiz şampiyonluk
Medipol Başakşehir ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, BeİNSPORTS'a futbol gündemini değerlendirdi. İşte öne çıkan satır başları:
Şu anda Başakşehir'in durumundan çok mutluyuz. Ligin sonuna kadar ilk iki içerisinde devam etmek istiyoruz... Sonu bizi nereye götürür, bilemiyorum ama tek hedefimiz ligi birinci sırada bitirmek.
Olympiakos zaferi sonrası Beşiktaş kadar mutlu olduk... Uluslararası başarılar Türkiye'nin başarısıdır. Belirli bir süre onlara ev sahipliği yaptık... Sağ olsunlar oraya gidince bizi çok iyi ağırlıyorlar. Beşiktaş ile Başakşehir taraftarı arasında bir sempati, bir kardeşlik oluşmaya başladı. Fikret Orman'ı ve Şenol Güneş'i kutluyorum.
Kulüpler Birliği olarak 15 gündür Futbol Zirvesi'nin ikincisine hazırlanıyoruz. Haliç Kongre Merkezi'nde üç bin kişinin katılacağı hatta fuaye alanında da bin kişi olacağı düşünüldüğünde dört bin kişinin katılacağı inanılmaz bir organizasyon bizi bekliyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN