Yine Eto’o polemiği

Beşiktaş Başkanı Orman ile Antalyaspor’un arasını açan Eto’o pazarlığı dün de tribünde bir posterle yeniden gündeme taşındı

Yine Eto’o polemiği
Beşiktaş'ın Olympiakos zaferi sonrasında gittiği zorlu Antalyaspor deplasmanında 90 dakika öncesine yine Eto'o polemiği damga vurdu. Devre arasında iki kulüp arasındaki transfer görüşmeleri sürürken, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da yer aldığı açılışta "Eto'o'yu satmayacağız" sözü, iki camia arasında soğukluk yaşanmasını sebep olmuştu. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu olayın ardından dün Antalya deplasmanına gitmezken, tribünlere, Antalyaspor'un yeni tesislerinin açılışı sırasında çekilen, kulüp başkanı Ali Şafak Öztürk ile Eto'o'nun yer aldığı fotoğrafın asıldığı görüldü.

ANTALYA'DA 114. YIL PİKNİĞİ
Beşiktaş 114. yılını Antalya'da kutladı. Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği, günün anısına piknik düzenledi... Yöneticiler Ahmet Nur Çebi, Hakan Özköse, Hüseyin Mican, Arif Çelik ve Yalçın Kaya Yılmaz, pikniğe katıldı. Antalyalı Beşiktaşlılar Derneği yöneticilerinden, "Şampiyonluk balosu" sözünü aldılar. Bu arada Beşiktaş taraftarlarının Antalya'da sahip çıkıp bütün tedavi masraflarını üstlendiği Suriyeli savaş ve yangın mağduru çocukları yöneticiler ziyaret ettiler.

ÖZTÜRK: BEŞİKTAŞ BİR PUANA SEVİNDİ
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, 90 dakika sonrası dikkat çeken açıklamalar yaptı. Öztürk, "Beşiktaş, 10 kişi kalınca fırsatı değerlendiremedik. Olsun, sonraki maçta yeneriz Beşiktaş'ı... Bir puan aldıkları için çok sevindiler" dedi. Maç öncesi hakem Mete Kalkavan için "Beşiktaşlı'dır" açıklamasını yapan Öztürk, Kalkavan'ın yönetimi için, "Aboubakar'ı attı ama kötüydü" değerlendirmesini yaptı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN