Taraftar gelmemekte haklı

Hakemin çaldığı penaltı düdüğünü doğru bulan Volkan Demirel, oynadıkları futbolun kötü olduğunu belirterek, “Bulunduğumuz konum ve oyunumuz taraftarları çekmiyor” dedi

Taraftar gelmemekte haklı
Yaşadığı sakatlık sonrası kupada Kayseri maçı ile sahalara dönen F.Bahçeli kaleci Volkan Demirel ligde 5 maç sonra eldivenlerini taktı. G.Saray derbisi öncesi kendini test eden kaptan Volkan, yaptırdığı penaltıyla tepki topladı. 50. dakikada Kjaer'in kaptırdığı top sonrası Volkan, ceza sahası içinde Cikalleshi'yi çekip düşürdü. Penaltı kararı veren hakem, Volkan'a sarı kart gösterdi. Penaltıyı kullanan Vaz Te, topu ağlarla buluşturdu. Taraftarların tepki gösterdiği Volkan maç sonrası kendini şu sözlerle savundu: "Penaltı doğru karardı. Atılan pasa geç kaldım. Bu tarz pozisyonlarda kaleci her zaman tek başınadır. Ben de belki kurtarırım diye penaltı yaptım. Doğru karardı." Volkan taraftarın maçlara gelmemesi ile ilgili ise, "Bulunduğumuz konum seyirci çekmiyor, haklılar" yorumunu yaptı.

HIRSINI DİREKTEN ALDI
Yaptırdığı penaltı sonrası, Vaz Te'nin kullandığı penaltıyı kurtaramayan Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, sinirini yumrukladığı kale direğinden çıkardı.

MİNİK POLİSLER GÖREVDE!
İki takım futbolcuları, Türk Polis Teşkilatı'nın 172. yılı nedeniyle seremoniye polis üniforması giyen çocuklarla birlikte çıktı.
BİZE ULAŞIN