Arabulucu oldu

Sneijder, Tudor’un yardımcısı Akman’la yediği yemeğin ardından Florya’da hocayla buluştu. Tudor daha sonra Sneijder, Podolski ve De Jong üçlüsüyle derbi için zirve yaptı

Arabulucu oldu
Galatasaray'da son iki maça yedek kulübesinde başlayan Wesley Sneijder ile İgor Tudor arasındaki buzları eriten isimler Hırvat teknik adamın yardımcısı Ayhan Akman ve tercüman Mert Çetin oldu. Selçuk İnan'ın kayınpederinin cenaze töreni için Zincirlikuyu'ya gelen Sneijder, Nigel de Jong, Akman ve Çetin, yakındaki bir AVM'ye geçerek yemek yediler. Sneijder, Ayhan Akman'ın uzun sohbetinin ardından, Florya'da İgor Tudor ile bir araya geldi. Fenerbahçe derbisi öncesinde sarı-kırmızılı takımın 10 numarası ile Tudor'un yaptığı görüşmede barış sağlandı. Önceki gün idmanda Hırvat teknik adam bu kez de Sneijder, Nigel de Jong ve Podolski üçlüsünü odasına çağırdı. İki zirvenin ardından 3 futbolcunun da Fenerbahçe derbisinde oynaması bekleniyor.

G.Saray, F.Bahçe derbisinin hazırlıklarını dün çift idmanla sürdürdü. Hırvat teknik adamın rakibin kanat atakları için beklerini özel çalıştırdığı ve alan savunması üzerine sık sık uyarılarda bulunduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN