Tek çare tecrübe

Hırvat teknik adam, kritik F.Bahçe maçında, tecrübeli ayaklarına sarılma kararı aldı... Sneijder, Podolski, De Jong ve Hakan Balta, Arena’da 11’de başlayacak. Ahmet Çalık, Josue, Rodrigues ve Eren Derdiyok ise derbiye kulübede başlayıp, görev bekleyecek

Tek çare tecrübe
Kadro tercihleriyle çok tartışılan ve son 4-0'lık Medipol Başakşehir hezimetinde takımın tecrübeli oyuncularını yedek bırakan teknik direktör İgor Tudor, derbi öncesi kulübesine sarıldı… Tudor, Başakşehir maçında yedek bıraktığı tecrübeli isimleri Wesley Sneijder, Hakan Balta, Nigel de Jong ve Lukas Podolski'yi derbiye özel olarak hazırlıyor. "Büyük maçlar, büyük oyuncularla oynanır" görüşünü savunan Hırvat çalıştırıcı, yaptığı taktik idmanlarında, savunmada Hakan Balta, ön liberoda Nigel De Jong, 10 numara pozisyonunda Wesley Sneijder ve forvette ise Lukas Podolski'yi denedi. Son Başakşehir maçında ilk 11'de sahaya çıkan Ahmet Çalık, Josue, Garry Rodrigues ve Eren Derdiyok'un ise derbide kesik yemesi bekleniyor.

PODOLSKİ'DEN TUZLAMA ŞOV
Yaptığı tuz serpme hareketiyle dünyayı kasıp kavuran Nusret Gökçe'nin kült haline gelen pozu, dün Podolski'nin de gündemindeydi. Alman yıldız, tabağında bulunan kebaplara Nusret gibi tuz döktü ve takım arkadaşlarını kahkahaya boğdu.

BİZE ULAŞIN